Справи пов’язані з нерухомістю

Операції з нерухомістю та земельне право

Купівля або оренда нерухомості – відповідальний крок, який вимагає ретельної підготовки.

Не має значення, мрієте Ви про створення затишного сімейного гніздечка в тихому спальному районі або про відкриття популярного торгового центру на шумних вулицях міста.

Важливі рішення варто приймати тільки після детальної консультації. Своєчасні рекомендації допоможуть уникнути неприємностей в майбутньому.

З огляду на високі ціни на нерухомість послуга юридичного супроводу угоди може заощадити чимало грошей.

 • Оцінка рівня ризиків інвестиції в нерухомість
 • Перевірка об’єкту нерухомості
 • Юридичний аудит забудовника та документів
 • Перевірка та контроль етапу підписання договорів та факту передачі коштів
 • Оформлення прав власності на нерухоме майно
нерухомість (1)

Проведено пошук та підбір об’єктів комерційної нерухомості з здійсненням юридичного аудиту забудовників та документів для 11 юридичних осіб з подальшою підготовкою договорів оренди. Оцінено рівень ризиків інвестицій в нерухомість та проведено юридичний супровід процесу купівлі нерухомості 5 фізичним особам. Під час проведення операцій з нерухомістю виявлено 3 випадки недобросовісних пропозицій, що дало можливість захистити інтереси клієнтів.  Робота по даному напрямку проводилась Бюро не тільки в межах області, а й з виїздом в сусідні регіони.

Чим може допомогти адвокат при угодах нерухомістю?

Основною причиною виникнення проблем при укладанні угод з нерухомістю найчастіше виступає небажання і невміння ретельно перевірити усі документи. У підсумку на цій підставі регулярно виникають конфліктні ситуації, які досить часто доходять до розгляду в суді.

Сфера компетенцій юриста з нерухомості достатньо широка:

 1. Консультація з питань податкових ризиків (надання детальної інформації про податкові наслідки продажу нерухомості – необхідність сплати податку, терміни, розмір податку тощо).
 2. Допомога при суперечках із забудовниками (стягнення неустойки за прострочення передачі об’єкта по договору пайової участі; допомога при укладанні чи розірванні договору пайової участі в будівництві).
 3. Судові спори у сфері нерухомості (допомога в суперечках про розподіл майна, розірвання договору купівлі-продажу нерухомості, визнання права власності).
 4. Оскарження кадастрової вартості об’єкта (адвокат з нерухомості допоможе знизити кадастрову вартість та, відповідно, зменшити податки).
 5. Перевірка об’єкта нерухомості і продавця / покупця, підготовка документів, а також супровід угод з нерухомістю.

Юридична консультація з нерухомості

Зазвичай, під час консультації адвокати чи юристи по земельних питаннях відповідають на всі запитання, пов’язані з нерухомістю. У Адвокатському Бюро Василя Михалюка буде проведена правова експертиза Ваших документів, і згодом може бути сформований правовий висновок у Вашій справі.

У правовому висновку зазвичай надається ґрунтовний аналіз законності дій, підстав, намірів суб’єкта правовідносин. Можуть вказуватися послідовні кроки, які допоможуть у майбутньому приватизувати майно, полегшити здійснення будь-яких операцій з нерухомістю та багато іншого.

Адвокат В. Михалюк готовий представляти Ваші інтереси з контрагентами при укладанні цивільно-правових договорів пов’язаних з вашим майном, представляти ваші інтереси в державних органах, а також в суді, при виникненні суперечок з нерухомістю.

Адвокат з реєстрації нерухомості:

Закон про приватизацію встановлює право громадян на приватизацію нерухомості, згідно з ним громадяни можуть приватизувати нерухомість на законних підставах. Для приватизації необхідно виконати ряд вимог передбачених законом, а також зібрати необхідний пакет документів, який потрібно передати в орган державної влади. Василь Михалюк надає послуги з консультування клієнтів, аналізу документації, дачі правового висновку, представленні інтересів в органах державної влади, а також підготовці необхідної документації для приватизації нерухомості.

Таким чином, з допомогою Адвокатського Бюро В. Михалюка у Тернополі Ви можете здійснити реєстрацію права власності на нерухоме майно, в тому числі:

 • Реєстрацію права власності на квартиру
 • Реєстрація права власності на житловий будинок.
 • Реєстрація права власності на земельну ділянку

Угоди з нерухомістю, як і інші угоди з високою вартістю завжди супроводжуються можливими ризиками. Адвокат у справах нерухомості – Василь Михалюк – володіє глибокими знаннями в галузі цивільного права, що зачіпають питання нерухомості та має неабиякий досвід у даній сфері. 

Також, досить поширеними є справи стосовно позову про встановлення меж земельної ділянки у яких ми теж маємо значний досвід.

Якщо ви шукаєте послуги супроводу угоди купівлі-продажу нерухомості або просто потребуєте консультації по питаннях нерухомості - ви потрапили за адресою!