Реєстрація, зміна та ліквідація бізнесу

Допомога при реєстрації, зміні та ліквідації бізнесу

Адвокатське бюро Василя Михалюка надасть допомогу при реєстрації юридичних чи фізичних осіб, їх лівквідації, або ж допоможе зареєструвати будь-які зміни по юридичних чи фізичних особах.

За останні роки кількість приватних підприємств в Україні зростає, навіть не зважаючи на інфляцію, фінансову кризу, переважно бюрократичний апарат влади та контроль за підприємницькою діяльністю.

Громадяни, що мають певну приватну власність та стартовий капітал об’єднуються в товариства і групи або ж створюють одноосібний бізнес.

Втім, нерідко вже на перших етапах цього шляху вони стикаються з низкою проблем і запитань, вирішити які самотужки пересічним українцям часто не до снаги, не кажучи вже про нерезидентів. Передусім це стосується порядку і правил реєстрації підприємств та визначення основних наріжних пунктів майбутньої підприємницької діяльності.

Саме в цій ситуації Вам допоможе адвокат

 • Реєстрація ТОВ, ФОП
 • Ліквідація юридичної особи, ФОП
 • Реєстрація зміни КВЕД
 • Реєстрація зміни керівника, учасника
 • Реєстрація зміни назви, місцезнаходження юридичної особи
 • Реєстрація збільшення чи зменшення статутного капіталу
 • Реєстрація змін по ФОП
Реєстрація-бізнесу (1)

Здійснено юридичний супровід та підготовку документів при реєстрації, зміні та ліквідації більше ніж 25 суб’єктів господарювання. Розроблено Статути та інші установчі документи з врахуванням специфіки кожного окремого бізнесу.

Реєстрація фізичної або юридичної особи

Створення фірми, підприємства, компанії зазвичай передбачає реєстрацію юридичної особи. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – організаційно-правова форма підприємства, яку вибирають 80% всіх компаній  в Україні.

На це є декілька причин:

 • Відповідальність розподіляється між усіма учасниками;
 • У пайовиків немає обмежень у веденні господарської діяльності;
 • При банкрутстві кожен ризикує тільки своєю часткою;
 • Передбачена можливість продажу, дарунку чи заповіту частки.

Якщо вам потрібно швидко відкрити ТОВ чи іншу організаційно-правову форму, і ви шукаєте досвідченого відповідального правника, то Адвокатське бюро Василя Михалюка готове запропонувати професійні юридичні послуги реєстрації бізнесу в Україні та у Тернополі зокрема. Підготовка документації та юридична реєстрація ТОВ пройде гладко та без затримок.

Щоб легально займатися підприємницькою діяльністю на території України без створення юридичної особи, необхідно пройти процедуру реєстрації ФОП – фізичної особи-підприємця:

 1. Самостійна реєстрація ФОП є дешевою, проте доволі клопіткою справою.
 2. Ціна на реєстрацію ФОП за допомогою юриста є дещо вищою, однак, цей спосіб найнадійніший і значно заощадить Ваш час, до того ж, можна не турбуватися про правильність заповнення документів.

Зміни, реорганізація, припинення та ліквідація юридичної особи

Реорганізація ТОВ – це припинення діяльності юридичної особи, що трансформується з подальшим переходом обов’язків і прав до інших осіб.

Реорганізація розглядається як один із способів закриття ТОВ, але відрізняється від ліквідації фірми наявністю правонаступництва. Адвокатське Бюро В. Михалюка професійно і безпечно здійснить реорганізацію ТОВ без негативних наслідків для керівництва і власників.

Порядок ліквідації ТОВ чи ФОП в Україні – тривала і серйозна. Процедура ліквідації ТОВ під ключ пов’язана з деякими складнощами, зокрема, вимагає ретельної підготовки всього пакету документів і дотримання усіх законодавчих вимог.

До офіційних способів ліквідації фірми відносяться:

 • Добровільна ліквідація - припинення юридичної особи за рішенням власника (власників).
 • Примусова ліквідація - за рішенням суду;
 • Банкрутство підприємства - офіційна процедура через суд.

Це ж стосується і закриття ФОП – ціна послуг юридичних посередників в цьому випадку буде виправдовувати складність процедури.

Також в нашому Бюро надаються послуги та консультації щодо реєстрації змін до статуту (внесення змін до статуту) та зміна директора юридичної особи.

Якщо ви шукаєте послуги реєстрації чи ліквідації юридичних та фізичних осіб, або просто кваліфіковану юридичну допомогу - ви потрапили за адресою!