Юридична допомога адвоката при ДТП

Ніхто не застрахований від аварій на дорозі, але у Ваших руках вберегти себе від можливих проблем щоб вийти із цієї ситуації із мінімальними втратами, особливо при правопорушенні за ст. 130 КУпАП, тобто керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Будь-яка дорожньо-транспортна пригода є джерелом стресу, що може впливати на здатність логічно оцінювати ситуацію та аналізувати документи, які потрібно оформляти. Саме у цьому випадку у нагоді стане досвідчений юрист по ДТП, який візьме на себе ці обов’язки і захистить Ваші інтереси.

У випадку порушення за фактом ДТП кримінальної справи  критично важливо залучити фахівця у юридичній сфері, який зможе прослідкувати за всіма процесуальними нюансами, з’ясувати та перевірити всі деталі справи та професійно захистити Ваші інтереси.

Чому Вам потрібний автоадвокат якщо Ви потрапили у ДТП?

  • Адвокат зможе приступити до роботи одразу на місці аварії – оцінити ситуацію та надати Вам практичні поради  ще на етапі оформленні протоколу та прослідкувати за об’єктивністю, точністю та достовірністю вказаної у ньому інформації. Адже протокол є важливим елементом доказової бази і правильність його складання може впливати на розвиток та результат розгляду всієї справи.
  • Адвокат допоможе об’єктивно оцінити завдані збитки та  представити Ваші інтереси на етапі розгляду в суді справи щодо компенсації матеріальної та моральної шкоди.
  • Скасування Протоколів про адміністративне правопорушення передбачене ст. 130 КУпАП на усіх стадіях розгляду вимагає високої кваліфікації від автоюриста, зокрема  цілодобовий виїзд на місце оформлення Протоколів, робота з адмінматеріалами в органах Національної поліції та під час судового розгляду справи.
  • Виїзд на місце події та консультація в телефонному режимі цілодобово
  • Представлення інтересів у правоохоронних та судових органах
  • Оскарження рішень у судах апеляційної та касаційної інстанції
  • Аналіз судової практики, підбір необхідних рішень і роз'яснень виходячи з Вашої ситуації
  • Допомога у відшкодуванні матеріальних та моральних збитків внаслідок ДТП
111

Добитися належних Вам виплат від страхової компанії, як правило, складно та виснажливо, а штат їхніх високопрофесійних юристів жодним чином не полегшує цей процес. Досвідчений адвокат з ДТП подбає про те, щоб Ви отримали максимально можливо суму за договором страхування.

Якщо Ви шукаєте юридичну допомогу адвоката при ДТП - Ви потрапили за адресою!