Адміністративні справи

Допомога у вирішенні публічно-правових спорів, оскарження рішень контролюючих органів

Практично щодня кожен з нас так чи інакше стикається з органами влади – 

подаючи заявку в ЖЕК, звертаючись до органів місцевого самоврядування, оформлюючи які-небудь документи в РАЦСі, отримуючи пенсію або зарплату і т.д.

Уникнути контактів з адміністративним апаратом не вдасться ні громадянину, ні організації, ні підприємцю.

Спроба самостійно врегулювати справи пов’язана з ризиком юридичної відповідальності, адміністративним примусом, конфліктами і спорами, пов’язаними з неправильним підходом до вирішення адміністративних питань.

Саме тому, аби заощадити свій час, Вам потрібна грамотна юридична допомога

 • Допомога у вирішенні публічно – правових спорів, у яких однією стороною є органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, посадові чи службові особи (для прикладу Пенсійний фонд України)
 • Оскарження рішень контролюючих органів
build

Більше 50 вирішених справ клієнтів по публічно – правових спорах з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, посадовими та службовими особами (Пенсійний фонд України, Державна фіскальна служба України, Державна виконавча служба, територіальні громади та органи місцевого самоврядування).

Унікальністю адміністративних справ виступає той факт, що однією стороною завжди виступає суб’єкт владних повноважень, тобто орган державної влади чи орган місцевого самоврядування. Не є секретом, що процедура оскарження дій контролюючих органів та дій посадових осіб ускладнена безліччю бюрократичних перешкод, через які часто громадяни вирішують не розпочинати довгий та виснажливий, на їхню думку, юридичний спір.

Проте варто пам’ятати, що так само як держава закріпила в Конституції України та законах основні права людини, так само і прописані засоби їх захисту та відновлення. Саме тому, якщо Ви вважаєте, що Ваші права порушені, основним і перевіреним способом їх захисту є звернення за допомогою до адвоката з адміністративних справ.

Визначальними причинами, чому варто скористатися послугами адвоката для допомоги у вирішенні адміністративних справ, є:

 • В зазначеній категорії справ учасниками виступають органи державної влади та місцевого самоврядування, на стороні яких стоїть великий адмінресурс, який, як правило, працює лише сам на себе, а не на громадян. Тому використання послуг професійного адвоката дає можливість зрівняти шанси у юридичних спорах та посилити позицію фізичних та юридичних осіб.
 • Економія часу на відвідування різноманітних органів, вивчення адміністративного законодавства, складання юридичних документів.
 • Професійний адвокат має досвід роботи із державними органами та достатньо глибоке знання законодавства для вибору найбільш оптимальних шляхів та засобів захисту Ваших прав та законних інтересів.

Василь Михалюк – професійний та досвідчений адвокат із багаторічним успішним досвідом роботи у юридичній сфері, на рахунку якого більше 50-ти виграних адміністративних справ.

Юрист з адміністративних справ може надати Вам наступні послуги

 • Юридична консультація, вивчення матеріалів справи та підготовка правового висновку із посиланням на релевантні нормативно-правові акти, а також формування стратегії відстоювання позиції клієнта.
 • Підготовка адміністративного позову про скасування постанови та відновлення порушених прав (зокрема позовів на органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, позовів про оскарження рішень судів в адміністративних справах)
 • Відновлення пропущених строків на подання адміністративного позову
 • Ініціювання перегляду судових рішень в адміністративних справах у судах апеляційної та касаційної інстанції, а також у Верховному Суді України за нововиявленими обставинами.
 • Представництво інтересів клієнта у виконавчих органах влади і місцевого самоврядування, органах Пенсійного фонду, Державної виконавчої служби, Державної митної служби, Національної поліції, Державної міграційної служби та інших.
 • Участь у судових засіданнях, підготовка процесуальних документів та інших документів правового характеру по адміністративній справі.

Всупереч поширеній думці, практично не існує однакових справ. В Адвокатському бюро Василя Михалюка Ви можете отримати кваліфіковану юридичну консультацію з приводу Вашої справи та можете розраховувати на індивідуальний підхід до її вирішення.

Якщо ви шукаєте послуги юридичної допомоги у вирішенні питань з державними органами або консультацію з питань адміністративної відповідальності - ви потрапили за адресою!