Адвокат з кримінального права
Конституцією України передбачено право кожного на правову допомогу.
Якщо у кримінальній справі Ви є потерпілим, свідком, підозрюваним, а тим більше обвинуваченим, то без юридичної підтримки не обійтися. В Україні діє «презумпція невинуватості», тобто принцип, за яким підозрювана особа, вважається невинною, поки її вину не буде встановлено вироком суду, який набрав законної сили.
Однак, на практиці не завжди дотримуються законні права підозрюваної або обвинуваченої особи.
У цьому випадку Вам потрібен буде захист професійного адвоката по кримінальних провадженнях
- Захист і представництво сторін у кримінальному процесі
- Захист керівництва компанії і її органів управління від притягнення до кримінальної відповідальност
- Захист у разі допиту в якості свідка, підозрюваного, обвинуваченого
Конституцією та законами України особі гарантовано фундаментальні права та свободи. Але реалії однозначно свідчать про те, що коли справа доходить до їх захисту, покладатися на дієвість та справедливість державних інституцій ризиковано й ненадійно.
Розраховувати у таких випадках варто лише на власні сили та розсудливість, адже у житті трапляються різноманітні непередбачувані ситуації. Якщо одна з них завела Вас у сферу дії кримінального права та правоохоронних органів, найпершою думкою, яка повинна виникнути – залучити у процес адвоката з кримінальних справ. Особливо гостро така необхідність настає у випадку необґрунтованих звинувачень чи незаконних дій з боку державних установ.
Василь Михалюк – висококваліфікований адвокат із багаторічним досвідом успішного надання правової допомоги клієнтам у кримінальних справах, зможе запропонувати Вам наступні послуги:
- детальне вивчення обставин та матеріалів справи, надання їм правової оцінки, а також консультації та підготовлення стратегії захисту у кримінальному провадженні;
- забезпечення дотримання прав клієнта при затриманні, допиті, обшуці та проведенні інших слідчих дій;
- подання клопотань та витребування важливої для захисту клієнта інформації;
- представництво та захист інтересів клієнта у правоохоронних органах;
- опитування свідків та збір доказів, необхідних для належного захисту інтересів клієнта в суді та правоохоронних органах;
- залучення спеціалістів та експертів, ініціювання проведення експертиз;
- представництво у суді потерпілої сторони;
- захист у разі допиту в якості свідка, підозрюваного, обвинуваченого;
- підготовка апеляційної чи касаційної скарги на вирок суду та супровід справ у зазначених інстанціях.
Роль адвоката у кримінальному провадженні не зводиться лише до участі у судових засіданнях. Професійно користуючись повноваженнями, захисник може суттєво вплинути на долю кримінального провадження – а, зважаючи на санкції статей Кримінального кодексу, і клієнта – ще до початку розгляду справи у суді.
Кримінальний процесуальний кодекс наділив адвоката в кримінальному процесі широким колом повноважень для захисту передбачених законом прав та інтересів клієнта ще на стадії досудового розслідування. Це може бути здійснене через подання клопотань та оскарження протиправних рішень, дій чи бездіяльності уповноважених службових осіб органу досудового розслідування та процесуального керівництва.
Важливо пам’ятати, що адвокат може вступити у справу на будь-якому етапі її розгляду, але залучення захисника на ранніх стадіях кримінального провадження в рази збільшує шанси на успішний та бажаний для клієнта результат.
Залежно від обставин справи адвокат може домогтися:
- звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності за інкримінованою статтею;
- заміни мір покарання на таку, що не передбачає позбавлення волі;
- призначення мінімального терміну позбавлення волі.